Gönül Örgüsü kampanyasına destek

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

TÜRK Kızılayı Genel Başkanlığı ile Hürriyet Gazetesi tarafından ortaklaşa yürütülen ‘Gönül Örgüsü’ kampanyasına Osmaniye’den destek sürüyor. Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Kadın Kolu Başkanlığınca yürütülen kampanyada toplanan örgüler, Genel Merkez Bağış Yönetimi Bölümü, Kurumsal İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümü ile koordineli olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.
Osmaniyeli duyarlı hanımlar tarafından çocuklar üşümesin diye yeni örülen kazak, bere, yelek, atkı, şal, eldiven, hırka ve çorap gibi örgüler hakkında bilgi veren Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Kadın Kolu Başkanı Semiha Tıraş şöyle dedi:

“İhtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Hürriyet Gazetesi ile işbirliği halinde düzenlenen kampanyaya biz de destek verdik. Osmaniyeli hanımların el emeği göz nuru ile örülen giysilerin dağıtımı konusunda Kızılay Genel Merkezin talimatını bekliyoruz.

Şubemize gelerek el örgülerini teslim eden Osmaniyeli Hanımlardan; İşkadınları Derneği üyeleri adına Başkan Feride Demir, Osmaniye Defterdarlığında çalışan bayanlar adına Makbule Bukan, Ayfer Kundakçı, Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanları adına Meliha Özer, Esin Yıldırım ile şahısları adına Suzan Türkoğlu, Birsel Akay, Gülseren Akay, Merve Başkurt, Zöhre Bulut, Emel İşcen örgüleriyle ‘Ben de Varım’ dediler. Onlara teşekkür ediyoruz. Teslim edilen malzemelerin ihtiyaç sahiplerine umut olmasını diliyoruz.”


Copyright © 2015
Cevdetiye Belediyesi

e-Belediye

Birimlerimiz

İBRAHİM GÖK
Cevdetiye Belediye Başkanı


Belediye İLetişim Bilgileri
Telefon: (0328) 834 21 10
Faks: (0328) 834 21 10

e-Posta: bilgi@cevdetiye.bel.tr