Mahalleler arası futbol turnuvası final maçıyla sona erdi

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)
,OSMANİYE'de 'Mahalleler futbolda buluşuyor' isimli proje kapsamında düzenlenen ve Vali Kerem Al'ın santra vuruşu ile başlayan futbol turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi.
Korkut Ata Üniversitesi Sentetik Futbol sahasında 4 gurup halinde oynanan ve 16 takımın yer aldığı turnuva bir ay sürdü.
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi koordinesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Osmaniye İl Temsilciliği işbirliğinde yürütülen Mahalleler Arası Futbol Turnuvasının final maçı Mimar Sinan ve Mevlana Mahalleleri arasında 7 Ocak stadyumunda geniş bir seyirci katılımı ile oynandı. Maçı 1-0 kazanan Mimar Sinan Mahallesi Futbol Takımı birinci olarak kupanın sahibi oldu.
Kardeşliği, birlik beraberliği pekiştirici, kavgadan gürültüden, küfürden uzak maçların sonunda Birinci olan  Mimar Sinan Mahallesi, İkinci Mevlana, üçüncü Baş mahalle ve En centilmen takım seçilen Kazım Karabekir Mahallesi Futbol Takımı oyuncularına kupa ve madalyaları verildi. Final müsabakalarını, Ak Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Belediye Başkan Vekili Yener Tuncer, Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Baz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Ahmet Oğuzhan Yurtseven, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ve çok sayıda davetli katıldı. Madalya ve kupalarını alan sporcular ise turnuvanın düzenlenmesinde büyük emekleri olan başta İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman olmak üzere Toplum Destekli Polislik Şubesi çalışanlarına teşekkür ettiler.


Copyright © 2015
Cevdetiye Belediyesi

e-Belediye

Birimlerimiz

İBRAHİM GÖK
Cevdetiye Belediye Başkanı


Belediye İLetişim Bilgileri
Telefon: (0328) 834 21 10
Faks: (0328) 834 21 10

e-Posta: bilgi@cevdetiye.bel.tr