Vali Kerem Al, gazetecilerle biraraya geldi

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

OSMANİYE Valisi Kerem Al, Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetimine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu. Cemiyet binası girişinde OGC Başkanı İsrafil Avcı ve Cemiyet üyeleri tarafından karşılanan Vali Kerem Al, daha sonra Cemiyetin toplantı salonunda OGC üyeleri ile bir süre sohbet ederek, Başkan İsrafil Avcı ve Yönetim Kurulu Üyelerini yeni görevlerinden dolayı tebrik etti.
Ziyaret sırasında, basın mensupları tarafından kendisine yöneltilen soruları da cevaplayan Vali Kerem Al, Osmaniye’de yapılması planlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Osmaniye’de park ve meydan konusunda önemli bir eksiklik olduğunu dile getiren Vali Al, ilin meydan ve park açısından zenginleşmesi için yeni projeler geliştirdiklerini söyledi. İlin gelişmesinde fikir alışverişinin de önemli ve gerekli olduğunu belirten Vali Al, eksiklik ve sorunların dile getirilmesi konusunda basın mensuplarına önemli bir rol düştüğünü söyledi.
Ziyaret sonunda Başkan İsrafil Avcı ve Cemiyet mensupları Vali Kerem Al’a nazik ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler. Vali Al, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar dileyerek, Cemiyet binasından ayrıldı.