Vali Kerem Al, yılın hekimlerine ödüllerini verdi

OSMANİYE'de, 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen 3 hekime "Yılın Doktoru" unvanı ve 10 hekime de göstermiş oldukları başarı nedeniyle "teşekkür belgesi" verildi. Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda düzenlenen programda, başarılı hekimlerimizin yanı sıra İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hayri Sarı, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Op. Dr. Fazlı Aslan da bulundu.
Tıbbi ve mesleki alanda yapmış oldukları başarılı çalışmalar nedeniyle “Yılın Doktorları” seçilen Dr. Muhammet Şahin, Dr. Murat Duymuş ve Op. Dr. Ahmet Çakallıoğlu’na belgelerini takdim eden Vali Kerem Al, ilimizde son bir yıl içerisinde sağlık hizmetlerinin sunumunda üstün gayretler göstermiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından örnek teşkil eden hekimler seçilmiş olan Dr. Merve Demirci, Dr. Ferhat Küçük, Dr. Mahmut Mazı, Dr. Zeynel Abidin Doğan, Dr. Eftal Bilge Demir, Dr. Yasemin Avcı, Dr. Nesrin Aksak, Dr. Sibel Acembekiroğlu, Dr. Bülent Kaya ve Dr. Mustafa Kayalı’ya teşekkür belgelerini verdi.
Doktorların mesai mefhumu gözetmeksizin özveri ile çalıştıklarını ve bu nedenle çalışmalarının her daim takdire değer olduğunu belirten Vali Kerem Al, “Yılın Doktoru” unvanı alan ve başarılı çalışmaları nedeniyle ödüllendirilen hekimleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)


Copyright © 2015
Cevdetiye Belediyesi

e-Belediye

Birimlerimiz

İBRAHİM GÖK
Cevdetiye Belediye Başkanı


Belediye İLetişim Bilgileri
Telefon: (0328) 834 21 10
Faks: (0328) 834 21 10

e-Posta: bilgi@cevdetiye.bel.tr